השאר פרטים נחזור בהקדם
שלח פרטים

יאכטה יד שניה - להגשים את החלום


למחלקת דגמי יד שניה>>

 

זו ללא ספק הפנטזיה המושלמת של רבים מאיתנו: ים, שמש, בריזה מלטפת, והכחול הגדול שנפרש מצד לצד. אתה והאנשים שאתה אוהב מפליגים יחד ביאכטה הפרטית שלך, אל חופשה מענגת - הכול מושלם, אין מי שיפריע. פנטזיה? לא בהכרח. אין צורך לרכוש יאכטה חדשה כדי להגשים את החלום. יאכטה יד שניה היא פתרון מוצלח - ותתפלאו לשמוע, מאוד מציאותי - שיכול להפוך את החלום לעובדה ממשית. המומחים של יבואנית כל השיט הותיקה "אמביל ים", מספרים על הפיכת החלום למציאות.

 

יאכטה חדשה? לא בהכרח


במקרים רבים המחשבה על רכישת יאכטה נגנזת בשל העלויות הגדולות הכרוכות ברכישתה והחזקתה. אלא, שיש אופציה נוספת, שרבים אינם מביאים בחשבון כשהם חושבים על רכישת יאכטה - יאכטה חדשה אינה האופציה היחידה, ניתן לרכוש יאכטה יד שניה. חישבו על כך: יאכטה היא השקעה לכל החיים, היא אינה מוצר שמתבלה ונהרס במהירות. ממש כמו דירה יד שניה, שעם מעט שיפוצים יכולה להפוך ל"פנינה" שתתענגו עליה כל החיים, כך גם יאכטה יד שניה, יכולה להיות הפתרון המושלם, למימוש החלום שלכם.

 

דגשים חשובים לרכישת יאכטה יד שניה


מה חשוב לדעת לפני שרוכשים כלי שייט ביד שניה?

 

  • לפני הכול חשוב להגדיר את הצרכים. ככל שהצרכים יהיו ברורים לפני הרכישה, כך תוכל לדייק את החיפוש, ולחסוך זמן מיותר. 
  • אחד החששות ברכישת מוצר כל שהוא מיד שניה, על אחת כמה וכמה, כשמדובר במוצר יוקרה כמו יאכטה, הוא החשש מפגמים נסתרים בעת הרכישה, שעלולים להתגלות לאחר הרכישה. לכן, אחד הדגשים החשובים ברכישת כלי השייט, הוא בדיקה טכנית קפדנית. המומחים של "אמביל ים" ישמחו לסייע לך בזאת, וגם להכין את כלי השייט בצורה יסודית, ובהתאם לצרכיך, לקראת הרכישה. 
  • דגש חשוב נוסף הוא שכדאי לרכוש את היאכטה ממוכר מוסמך למכירת סירות יד שניה, ולא מאדם פרטי, שעלול להתברר בדיעבד כנוכל.

 

יאכטה פרטית היא ללא ספק מתנה עצומה שאתם יכולים לתת לעצמכם, מתנה שתאפשר לחיות את הים, המרחבים הפתוחים, להגיע באופן חופשי ליעדים רחוקים וקרובים ולצאת לנופש חלומי בכל רגע שרק תרצו. עבור המעוניינים לרכוש יאכטה מבלי להשקיע את הסכומים הדרושים עבור יאכטה חדשה, קיים שוק נרחב של סירות יאכטה יד שנייה המאפשר איתור כלי שיט איכותיים ברמה גבוהה ובסטנדרטים שונים של מחירים. בתהליך זה חשוב לקבל ליווי מקצועי לכל אורך הדרך על ידי חברה מנוסה.

 

יאכטה יד שנייה: אפיון צרכים

 

כמו בכל תהליך רכישה, יש להתחיל בשלב אפיון צרכים מדויק ונכון. ראשית על הרוכש לשאול את עצמו מהם השימושים העתידיים שהוא מתכנן לעשות ביאכטה, האם היא תשמש אותו להפלגות ארוכות או קצרות, להפלגות משפחתיות, לשימוש עסקי וכן הלאה. בהתאם לאפיון שיתבצע תתקבל תמונה ברורה של סוג היאכטה אותה יש לאתר ויתחיל התהליך.

 

המומחים ליאכטות ולים

 

היאכטה, בהיותה כלי שיט רציני שילווה אתכם בלב ים, חייבת להיות באיכות גבוהה ביותר, בהתאמה לאפיוני השימוש שלכם ובמצב תחזוקתי מעולה, בין אם היא נרכשה מיד ראשונה או שנייה. ולכן חשוב מאוד לעבוד עם חברה מקצועית המתמחה בתחום זה.

 

אנו גאים להציג בפניכם את מחלקת כלי השיט יד שנייה שלנו, ומזמינים אתכם לבוא ולהתרשם מהם. כל כלי שיט הנכנס בשערינו עובר בדיקה מקיפה וקפדנית המיועדת להבטיח את איכותו, ולאחר מכן ממשיך לשלב התחזוקה וההכנה לקראת המכירה. אנו לוקחים אחריות מלאה על כל יאכטה שאנו מוכרים לכך שהיא נמצאת במצב מצוין ותשרת אתכם נאמנה בים.

 

חברת אמביל-ים מתמחה כבר למעלה מחמישים שנה בייבוא ושיווק בארץ של מותגי על בינלאומיים בתחום השיט. באמתחתנו ניסיון עצום בעבודה עם כלי שיט מובילים מסוגים וגדלים שונים ובטווח מחירים רחב ביותר, ואנו רואים לנגד עינינו חשיבות גבוהה ביותר במתן שירות מקצועי ואיכותי ללקוחותינו. גם בתחום של רכישת יאכטה יד שנייה, אנו מלווים את לקוחותינו לכל אורך התהליך במטרה לסייע להם לאתר ולרכוש את כלי השיט המתאים ביותר עבורם בכל הרמות והמובנים, שישרת אותם באופן מיטבי לשימוש מהנה למשך שנים רבות.

 

הדרך להגשמת החלום


לסיכום, רכישת יאכטה יד שניה יכולה להיות הדרך שלך להגשמת החלום. זהו פתרון שמוזיל משמעותית את עלויות הרכישה, ובתנאי שהיאכטה נבדקת בקפדנות על ידי בעלי מקצוע, מאפשר גם לא להתפשר על האיכות.

יאכטה יד שניה | אמביל ים

 

simply-smart.com