השאר פרטים נחזור בהקדם
שלח פרטים

יאכטה יד שניה - להגשים את החלום


למחלקת דגמי יד שניה>>

 

זו ללא ספק הפנטזיה המושלמת של רבים מאיתנו: ים, שמש, בריזה מלטפת, והכחול הגדול שנפרש מצד לצד. אתה והאנשים שאתה אוהב מפליגים יחד ביאכטה הפרטית שלך, אל חופשה מענגת - הכול מושלם, אין מי שיפריע. פנטזיה? לא בהכרח. אין צורך לרכוש יאכטה חדשה כדי להגשים את החלום. יאכטה יד שניה היא פתרון מוצלח - ותתפלאו לשמוע, מאוד מציאותי - שיכול להפוך את החלום לעובדה ממשית. המומחים של יבואנית כל השיט הותיקה "אמביל ים", מספרים על הפיכת החלום למציאות.

 

יאכטה חדשה? לא בהכרח


במקרים רבים המחשבה על רכישת יאכטה נגנזת בשל העלויות הגדולות הכרוכות ברכישתה והחזקתה. אלא, שיש אופציה נוספת, שרבים אינם מביאים בחשבון כשהם חושבים על רכישת יאכטה - יאכטה חדשה אינה האופציה היחידה, ניתן לרכוש יאכטה יד שניה. חישבו על כך: יאכטה היא השקעה לכל החיים, היא אינה מוצר שמתבלה ונהרס במהירות. ממש כמו דירה יד שניה, שעם מעט שיפוצים יכולה להפוך ל"פנינה" שתתענגו עליה כל החיים, כך גם יאכטה יד שניה, יכולה להיות הפתרון המושלם, למימוש החלום שלכם.

 

דגשים חשובים לרכישת יאכטה יד שניה


מה חשוב לדעת לפני שרוכשים כלי שייט ביד שניה?

 

  • לפני הכול חשוב להגדיר את הצרכים. ככל שהצרכים יהיו ברורים לפני הרכישה, כך תוכל לדייק את החיפוש, ולחסוך זמן מיותר. 
  • אחד החששות ברכישת מוצר כל שהוא מיד שניה, על אחת כמה וכמה, כשמדובר במוצר יוקרה כמו יאכטה, הוא החשש מפגמים נסתרים בעת הרכישה, שעלולים להתגלות לאחר הרכישה. לכן, אחד הדגשים החשובים ברכישת כלי השייט, הוא בדיקה טכנית קפדנית. המומחים של "אמביל ים" ישמחו לסייע לך בזאת, וגם להכין את כלי השייט בצורה יסודית, ובהתאם לצרכיך, לקראת הרכישה. 
  • דגש חשוב נוסף הוא שכדאי לרכוש את היאכטה ממוכר מוסמך למכירת סירות יד שניה, ולא מאדם פרטי, שעלול להתברר בדיעבד כנוכל.

 

הדרך להגשמת החלום


לסיכום, רכישת יאכטה יד שניה יכולה להיות הדרך שלך להגשמת החלום. זהו פתרון שמוזיל משמעותית את עלויות הרכישה, ובתנאי שהיאכטה נבדקת בקפדנות על ידי בעלי מקצוע, מאפשר גם לא להתפשר על האיכות.

יאכטה יד שניה | אמביל ים

 

simply-smart.com